Hava Emiş Filtresi

Makroline Serisi

Makroline Serisi

Mikropor Makroline Hava Emiş Filtreleri, toz yükü fazla ortamlarda, basınç düşümünün az olmasını talep eden müşterilerin, hava emiş filtresi ihtiyacını maksimum performansta karşılamak için geliştirilmiştir. Makroline Serisi aynı zamanda daha yüksek ısı altında çalışılan ortamlar için de uygundur.

daha fazla bilgi

Mikroline Serisi

Mikroline Serisi

Mikropor’un hava emiş elementleri hava kompresörlerinin, makinelerin, pompaların, fanların ve diğer hava giriş sistemlerinin içindeki toz ve parçacıklarını sistemden uzaklaştırmak üzere tasarlanmıştır.

daha fazla bilgi

Hava Emiş Filtresi

Bir kompresörün ilk koruma hattında kullanılan Mikropor Hava Filtreleri, kompresör yağının, hava / yağ ayırıcılarının (separatörlerinin) ve yağ filtrelerinin hizmet süresinin uzamasında çok önemli bir etkiye sahiptir.

HAVA EMIŞ FILTRESIMikropor, müşterilerine yüksek performansa sahip, onlara katma değer sağlayan pazardaki en etkili hava giriş filtresi alternatiflerini sunmaktadır.

 

Hava Filtrelerinde Kullanılan Mikro-Cam Elyaf ve Mini Pile Sistemleri

Mikro-cam elyaf mini pile hava filtrelerimiz, selüloz hava filtrelerine oranla % 99.99 luk verimliliğe çok daha kısa sürede ulaşmakta ve çok daha az atığın ortama ulaşmasıyla daha iyi koruma sağlamaktadır. Mikropor Nano Media, konvansiyonel selüloz hava filtrelerine oranla 5 kat daha fazla atığın sisteme girmesini engelleyerek bakım süresi aralıklarının uzamasını sağlar.

 

 

 

Hava Kompresörleri için Hava FiltreleriMikropor Mikro Cam Lifleri konvansiyonel filtre liflerine göre 80 kat daha ufak (nano) ölçüye sahiptir. Bu durum çok yüksek bir verim avantajı oluşturmakta ve böylece kompresörün pazarda bulunan rakiplerine göre çok daha iyi korunmasını sağlamaktadır. Mikropor Mini-Pile Sistemi her bir filtre pilesi arasındaki boşluğun eşit kalmasını ve böylece “V” pile geometrisinin Filtre hizmet süresince korunmasını garanti altına alır. Bunun sonucu olarak filtre yüzeyi eşit şekilde çalışır ve basınç düşüşü ihtimalini minimize edilerek arzu edilen koruma sağlanır.

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

Tüm alanların doldurulması zorunludur.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim Formu

Mesaj Gönder

İletişim Formu İletişim Formu

Lütfen tüm alanları doldurunuz!


İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

İletişim Formu İletişim Formu