Hava Filtre Elementleri

Mikro-cam nano elyaf malzeme (Selüloz fiberden 80 kat daha sık dokunmuş) yüksek verimliliğe, daha uzun hizmet ömrüne ve çok sıcak çalışma koşullarında bile geniş kimyasal ve sentetik yağ uyumuna sahiptir.

Hava Filtre Elementleri4 Katmanlı Element

Mikropor 4 kat sarım teknolojisi ile 1 mikrondan 0.01 mikrona kadar sisteminizde yüksek koruma sağlar. Dayanıklı filtre elementi zamanında değiştirildiğinde, etkili tahliye katmanı sayesinde kesintisiz ve yüksek bir performans sağlar.

 

 

Dayanıklı Heliks Tüp TeknolojisiDayanıklı Heliks Tüp Teknolojisi

Mikropor Basınçlı Hava Filtreleri, havanın element üzerindeki akışını yönlendirerek basınç düşümünün önüne geçen delikli heliks saclara sahiptir.

 

Dayanıklı ve Sentetik Olarak Uygun Tutkal

Mikropor Basınçlı Hava Filtreleri pazarda bulunan yağlardan zarar görmeden onlarla uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Dayanıklı tutkal, kapakları filtre element saclarına son derece sağlam bir şekilde yapıştırır, böylece ürün, basınçlı hava içindeki yağdan etkilenmez.

 

Hava Filtre ElementleriTest

30 Yılı aşkın tecrübesi ile Mikropor endüstrideki en performanslı filtre yedek parçalarını üretmektedir. Mikropor, müşterilerine, aldıkları yedek parçanın orijinal parçaya denk ve hatta daha iyi performans göstereceğini taahhüt eder. Yedek parçalar son teknoloji ile donatılmış laboratuvarlarda tasarlanır ve test edilir.

Mikropor laboratuvarları aşağıdaki testleri yapabilmektedir;

  • İstenilen debide basınç düşümü testi
  • Partikül verim testleri
  • Yağ buharı ölçümleri
  • Çiğlenme noktası testleri

Tüm testler ISO 12500 standartlarına göre yapılmaktadır.

 

 

Hava Filtre Elementleri

 

ALMIG, ATLAS COPCO, BEA, COMPAIR, DELTECH, DOMNICK HUNTER, DOMNICK HUNTER (Evolution Range), FAI FILTER, HANKISON, HIROSS, KAESER, MTA, OMI, ULTRA FILTER, WALKER, ZANDER

ATR SAĞLIK / HİZMETLER

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

Tüm alanların doldurulması zorunludur.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim Formu

Mesaj Gönder

İletişim Formu İletişim Formu

Lütfen tüm alanları doldurunuz!


İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

İletişim Formu İletişim Formu