Su Seperatörleri

FWS Serisi

FWS Serisi

Mikropor’a özgü dizaynı sayesinde kesintisiz merkezkaç kuvveti yaratılarak çok düşük bir basınç farkı ile gerekli olan tahliye yapılır. Bu sayede maksimum enerji tasarrufu sağlanır. Mikropor flanşlı su separatörleri DN80 PN16 – DN200 arasındaki flanş bağlantı çapları ve 14000 m3/saat (8236 scfm) debiye kadar varan geniş bir ürün gamında müşterilerine sunulmaktadır. (Daha büyük ölçülere ihtiyacınız olduğunda lütfen satış ekibimiz ile temasa geçiniz.)

Not: Bu ürün oldukça verimli olmasına rağmen havadaki nemi tamamen ayıramamaktadır. Bu ürün dışında sistemde mutlaka ek olarak su, yağ ve partikül ayırıcı filtreler ve hava kurutucular da kullanılmalıdır.

daha fazla bilgi

GWS Serisi

GWS Serisi

Mikropar’ a özgü tasarımı sayesinde kesintisiz merkez kaç kuvveti yaratılarak atıklar çok düşük basınç farkı ile tahliye edilir, bu sayede maksimum enerji tasarrufu sağlanır. Mikropor alüminyum gövdeli su separatörleri ¼” – 3” arasındaki bağlantı çapları ve 2200 m3/saat (1294 scfm) debiye kadar geniş bir ürün aralığında müşterilerine sunulmaktadır.

 

Not: Yüksek derecede etkili olsalar da su separatörler havadan yağın %100’ünü alamamaktadır. Bu nedenle sistemde mutlaka ilave olarak kalan yağ ve su parçacıklarının ayrıştırılması için gerekli filtreler kullanılmalıdır.

 

Not: Otomatik tahliye ürünlerde standart olarak yer almaktadır. Tüm ürünlerin hem içi hem de dışı elektrostatik toz boya ile boyanmıştır

 

daha fazla bilgi

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

Tüm alanların doldurulması zorunludur.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim Formu

Mesaj Gönder

İletişim Formu İletişim Formu

Lütfen tüm alanları doldurunuz!


İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

İletişim Formu İletişim Formu