Basınçlı Hava Filtreleri

Buhar Eliminatörlü Basınçlı Hava Filtreleri

Buhar Eliminatörlü Basınçlı Hava Filtreleri

Tasarım

  • Yağ Buharı Ayırıcıları şu ihtiyaçları karşılamak için tasarlanır :
  • Piston ve vidalı kompresörlerden yağ buharını etkin bir şekilde ayrıştırması
  • Uzun Hizmet ömrü – Ağır çalışma şartlarına dayanıklılık
  • Kompresörün yağ separatörü bozulsa dahi sistemi her koşulda yağ buharından korumak

 

Yağ Buhar Ayırıcı Element

  • Uzun hizmet ömrü
  • Çok düşük basınç düşüm sayesinde enerji tasarrufu sağlar.
  • Filtre değişimini gerektiren fark basıncı 2.5 psig (170 mbar)
  • Hava ve yağının gerçekten ayrıştırılması/separasyonu
  • Filtrenin verimli çalışması için kullanılan yüksek kalitede contalar

daha fazla bilgi

G Serisi Mikropor Basınçlı Hava Filtreleri

G Serisi Mikropor Basınçlı Hava Filtreleri

Filtreleme Derin yatak sayesinde filtre yüzey alanı ciddi bir şekilde arttırılmıştır. Bunun sonucu Mikropor filtrelerinin filtrasyon verimlilikleri ve toz tutma kapasiteleri rakiplerine göre oldukça yüksektir. Mikropor basınçlı hava filtreleri, basınçlı hava içerisinde bulunan atık partiküllerin filitrasyonunu / tahliyesini yapmak, enerji tasarrufu sağlamak ve güvenilir performans yaratmak için tasarlanmıştır.

Mikropor G serisi basınçlı hava filtreleri 4 farklı verimlilikte üretilmektedir, 0.01 Mikron ölçüsünden başlayarak 235 psi (16 bar) basınca kadar ve ¼”ten 3” NPT / BSP bağlantı ölçü ve tipinde bağlantı ölçülerinde mevcuttur. Sıvı atıkların tahliyesini güvenilir şekilde yapılabilmek için 2 mm ağıza sahip otomatik tahliye Mikropor Filtreleri ile standart olarak gelmektedir. Bu hava filtreleri gözeneksiz alüminyumdan yapılır ve dayanıklı toz boya ile boyanır, iç yüzeyleri korozyona karşı özel olarak boyanarak hizmet ömürleri arttırılır. Filtre alternatifleri değişik ihtiyaçları karşılamak için 4 farklı verimlilik grubuna ayrılmıştır. Tüm filtreler PED ve ISO 8573 standartlarına uygun olarak imal edilir. Mikropor basınçlı hava filtreleri ile birlikte enerji tasarrufu ve bakım kolaylığı sağlamak için basınç düşüm göstergesi standart olarak gelmektedir.

daha fazla bilgi

Mikropor Flanşlı Basınçlı Hava Filtreleri

Mikropor Flanşlı Basınçlı Hava Filtreleri

Harici Otomatik Yumurta Tahliye

ikropor yumurta tahliyeleri belli noktalarda toplanan sıvıyı kolay bir şekilde tahliye etmek için tasarlanmıştır. Yumurta tahliyenin korozyondan korunması için, dışı dayanıklı epoksi toz boya ile içi ise anot ile kaplanmıştır.

daha fazla bilgi

Mikropor GO Serisi Basınçlı Hava Filtreleri

Mikropor GO Serisi Basınçlı Hava Filtreleri

Mikropor GO serisi basınçlı hava filtreleri 4 farklı verimlilikte üretilmektedir, 0.01 Mikron ölçüsünden başlayarak, 235psi (16 bar) basınca kadar ve ¼”ten 3” NPT / BSP bağlantı ölçü ve tipinde bağlantı ölçülerinde mevcuttur. Sıvı atıkların tahliyesini güvenilir şekilde yapılabilmek için 2mm orifise sahip otomatik tahliye Mikropor Filtreleri ile standart olarak gelmektedir. Bu hava filtreleri gözeneksiz alüminyumdan yapılır ve dayanıklı toz boya ile boyanır, iç yüzeyleri korozyona karşı özel olarak boyanarak hizmet ömürleri arttırılır. Filtre alternatifleri değişik ihtiyaçları karşılamak için 4 farklı verimlilik grubuna ayrılmıştır. Tüm filtreler PED ve ISO 8573 standartlarına uygun olarak imal edilir. Mikropor basınçlı hava filtreleri ile birlikte enerji tasarrufu ve bakım kolaylığı sağlamak için basınç düşüm göstergesi standart olarak gelmektedir.

Element Özellikleri

Mikropor elementleri 5 mikrondan başlayarak 0.01 mikrona kadar üstün koruma sağlar. Ürünün sahip olduğu dayanıklı ve kaliteli element, üründeki kaliteli tahliye katmanı sayesinde, sisteminizde üstün performans sağlar. Kafa bağlantı kelepçeleri sayesinde elementlerin değişimi kolaylaştırılmıştır.

daha fazla bilgi

Yüksek Basınçlı Hava Filtreleri

Yüksek Basınçlı Hava Filtreleri

Özellikler

Mikropor, 50 bar yüksek basınçlı hava filtreleri ve yağ buharı ayrıştırıcılarını kaynaksız, sağlam ve güvenilir alüminyumdan imal etmektedir.

Bunun yanı sıra aynı şekilde kaynaksız ve güvenilir olan 350 bar çalışma basıncına dayanıklı çelik malzemeden basınçlı hava filtreleri de üretmektedir.

daha fazla bilgi

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

Tüm alanların doldurulması zorunludur.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim Formu

Mesaj Gönder

İletişim Formu İletişim Formu

Lütfen tüm alanları doldurunuz!


İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

İletişim Formu İletişim Formu