Mikropor GO Serisi Basınçlı Hava Filtreleri

G serisine ek olarak GO serisi çıkartılmıştır. Mikropor GO serisi basınçlı hava filtreleri ile içerisinde bulunan elementlerin kolaylıkla takıp çıkarılması amacıyla tasarlanmıştır.

Mikropor GO serisi basınçlı hava filtreleri 4 farklı verimlilikte üretilmektedir, 0.01 Mikron ölçüsünden başlayarak, 235psi (16 bar) basınca kadar ve ¼”ten 3” NPT / BSP bağlantı ölçü ve tipinde bağlantı ölçülerinde mevcuttur. Sıvı atıkların tahliyesini güvenilir şekilde yapılabilmek için 2mm orifise sahip otomatik tahliye Mikropor Filtreleri ile standart olarak gelmektedir. Bu hava filtreleri gözeneksiz alüminyumdan yapılır ve dayanıklı toz boya ile boyanır, iç yüzeyleri korozyona karşı özel olarak boyanarak hizmet ömürleri arttırılır. Filtre alternatifleri değişik ihtiyaçları karşılamak için 4 farklı verimlilik grubuna ayrılmıştır. Tüm filtreler PED ve ISO 8573 standartlarına uygun olarak imal edilir. Mikropor basınçlı hava filtreleri ile birlikte enerji tasarrufu ve bakım kolaylığı sağlamak için basınç düşüm göstergesi standart olarak gelmektedir.

Element Özellikleri

Mikropor elementleri 5 mikrondan başlayarak 0.01 mikrona kadar üstün koruma sağlar. Ürünün sahip olduğu dayanıklı ve kaliteli element, üründeki kaliteli tahliye katmanı sayesinde, sisteminizde üstün performans sağlar. Kafa bağlantı kelepçeleri sayesinde elementlerin değişimi kolaylaştırılmıştır.
Mikropor GO Serisi Basınçlı Hava Filtreleri
  • TANIM
  • UYGULAMA
Tanım

Anot Kaplama

Mikropor ürünlerinde kullanılan Anot kaplama ile yüksek korozyon direnci sağlamaktadır.Bu yöntem alokrom kaplama yöntemi vb. korozyon koruma yöntemlerinden çok daha başarılıdır. Rakip filtrelerde kullanılan diğer korozyon koruma yöntemlerine olan üstünlükleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Mikropor ile iletişime geçebilirsiniz.

Mikropor Elementleri Kolay Kullanım İçin Tasarlanmıştır 

1- Derin pile aralığı ile yüksek verim ve düşük basınç düşümü sağlamaktadır. 

2- Kenetlenmiş heliks sac sayesinde hem hava dikey olarak yönlendirilerek performans artışı sağlanmakta hem de bu tasarım ürünün ezilmesine karşı ciddi direnç göstermektedir.

3- Elementin dışına sarılmış beyaz keçe sayesinde, ürün yağ ve suyu daha çabuk tahliye edebilmektedir.

Uygulama
  • Grade A doygun yağ ortamlarında çalıştırılmamalıdır.
  • Grade A elementleri uygulamaların düzenli çalışması için en az 6 ayda bir değiştirilmelidir.
  • Grade A elementi karbondioksit ve karbon monoksit gibi bazı gazları ayrıştırmamaktadır.
  • Verilen debi değerleri 7 bar çalışma basıncına aittir. Ürünün farklı basınçlardaki debi değerini hesaplamak için yukarıdaki tablodan faydalanması gerekmektedir.
  • Tüm filtreler mineral ve sentetik yağlarda kullanmak için uygundur.
  • GO25’ten GO2700’e kadar tüm filtre modellerimiz standart olarak basınç düşüm gösteresi ile birlikte gelmektedir.

Tüm filtreler (97/23/EC) basınçlı kap direktiflerine uygun şekilde üretilmektedir. Filtre model numarası örneğin GO250MX olan bir filtrede 250 rakamı ürünün 7 bardaki debisi olan 250m3/saat kapasiteyi, “X” harfi ise ürünün içindeki elementin “genel amaçlı filtre elementi” olduğunu belirtmektedir. Ürün siparişlerinde bağlantı çapı da verilmelidir.

TEKNİK BİLGİLER

  • Teknik Bilgiler

Mikropor Compressed Air Filters GO Series

Yüksek verimli en uygun modeli bulmak için, yukarıdaki tablodaki debi miktarını çalışma basıncına denk gelen düzeltme faktörü ile çarpınız.

Mikropor Compressed Air Filters GO Series

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

Tüm alanların doldurulması zorunludur.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim Formu

Mesaj Gönder

İletişim Formu İletişim Formu

Lütfen tüm alanları doldurunuz!


İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

İletişim Formu İletişim Formu