Modüler Kimyasal Hava Kurutucuları

Hafif olan yeni modüler serisi kurutucular, basınçlı hava sektörüne yeni bir soluk getirmiştir, çünkü bu ürünlerin hem montajı kolaydır ve bu ürünler müşterinin birçok gereksinimini karşılar.

Mikropor’un yeni modüler serisi kimyasal kurutucuları standart tanklı kurutucuların yarı ağırlığına sahiptir. Bu ürünlerin en büyük kapasitede de olanları bile standart bir kapıdan geçebilmektedir. Mikropor’un yenilikçi Modüler Hava Kurutucuları yüksek kalitede basınçlı hava hizmetini nerede istenirse sağlayabilecek esnekliğe sahiptir.

Mikroporun Modüler kimyasal kurutucuları kozmetik açıdan oldukça estetiktir. Bu nedenle bu ürünler çok temiz ve nezih yerlerde de kullanılabilir. 5 m3/saatten 400 m3/saate kadar ve -40oC’den -70oC’ye (opsiyonel) kadar olan ürün çeşitliliği sayesinde ürün birçok ihtiyaca hitap etmektedir. Ürünü çalışır vaziyete getirmek için sadece giriş ve çıkış bağlantılarını yapıp ürünün elektriğe bağlamak yeterlidir. Yüksek mühendislik ürünü giriş valfi ve çıkış manifolt tasarımı ile Mikropor sektördeki en düşük basınç düşümüne sahip kurutucuyu sunmaktan gurur duyar.

Yeni modüler kimyasal kurutucular, kalitesi kanıtlanmış geleneksel kurutucu prensipleri ile en yeni teknolojiyle birleştirerek emsalsiz bir verimlilik, esneklik sağlar ve dünyaca bilinen Mikropor güvenilirliğini temiz, kaliteli ve kuru havayı uygulamalarınıza taşır.
Modüler Kimyasal Hava Kurutucuları
  • TANIM
Tanım

Avantajlar

  • Hızlı kurulum ve bakım
  • Küçük taban alanı, hafif ve kompakt tasarım
  • Korozyon korumalı alüminyum gövde yapısı
  • Sorunsuz, güvenilir elektronik kontrol paneli
  • Yer, tezgâh veya duvara monte edilebilme imkanı
  • Hemen her çalışma ortamına kurulumu yapılabilecek bir üründür.

TEKNİK BİLGİLER

  • Teknik Bilgiler

Modüler Kimyasal Hava Kurutucuları MMD

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

Tüm alanların doldurulması zorunludur.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim Formu

Mesaj Gönder

İletişim Formu İletişim Formu

Lütfen tüm alanları doldurunuz!


İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

İletişim Formu İletişim Formu