FWS Serisi

Mikropor flanşlı tip su separatörleri basınçlı hava ve gazlarda bulunan su damlacıklarının ve partiküllerinin tahliyesi için tasarlanmıştır.

Mikropor’a özgü dizaynı sayesinde kesintisiz merkezkaç kuvveti yaratılarak çok düşük bir basınç farkı ile gerekli olan tahliye yapılır. Bu sayede maksimum enerji tasarrufu sağlanır. Mikropor flanşlı su separatörleri DN80 PN16 – DN200 arasındaki flanş bağlantı çapları ve 14000 m3/saat (8236 scfm) debiye kadar varan geniş bir ürün gamında müşterilerine sunulmaktadır. (Daha büyük ölçülere ihtiyacınız olduğunda lütfen satış ekibimiz ile temasa geçiniz.)

Not: Bu ürün oldukça verimli olmasına rağmen havadaki nemi tamamen ayıramamaktadır. Bu ürün dışında sistemde mutlaka ek olarak su, yağ ve partikül ayırıcı filtreler ve hava kurutucular da kullanılmalıdır.
FWS Serisi

TEKNİK BİLGİLER

  • Teknik Bilgiler

teknik

Yüksek verimli en uygun modeli bulmak için, yukarıdaki tablodaki debi miktarını çalışma basıncına denk gelen düzeltme faktörü ile çarpınız.

teknik

Not: Otomatik olan yumurta tahliye ürün ile standart olarak gelmektedir. Tüm ürünlerin hem içi hem de dışı elektrostatik toz boya ile boyanmıştır.

Sayfayı paylaş

Bu sayfayı tavsiye et

Tüm alanların doldurulması zorunludur.

Sayfayı paylaş

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz!

Tavsiyeniz gönderilmiştir ve kısa sürede yerine ulaşacaktır.


İletişim Formu

Mesaj Gönder

İletişim Formu İletişim Formu

Lütfen tüm alanları doldurunuz!


İletişim

Mesajınız için teşekkür ederiz!

İletişim Formu İletişim Formu